Стоимость консультации 30 минут - 400 грн., 60 минут - 800 грн..
Скидка -20% на лечение для вынужденных переселенцев с востока Украины
Проводятся онлайн консультации (Viber, WhatsApp, Zoom)

Про лікаря

Таратухін Юрій Анатолійович – лікар вищої категорії, фахівець в області психіатрії, наркології та психотерапії. Автор унікальної методики лікування людей з різними видами залежностей, неврозів, нав’язливих станів та маній, а також пов’язаних з ними фізіологічними розладами.

Юрій Анатолійович працює в галузі охорони здоров’я з 1989 року, та сьогодні є одним з найвпливовіших та затребуваних фахівців в Україні, який практикує в таких областях, як наркологія, психіатрія, психотерапія.

Лікар має майже 30-річний стаж та очолює клініку Stop Alcohol в Києві, де успішно застосовується його унікальна методика лікування, яка позбавляє пацієнтів наркотичної та алкогольної залежності, ігроманії, паління, депресій, неврозів, психічних атак та страхів. Ефективно лікує душевні розлади, які є причинами імпотенції, енурезу, заїкання, булімії, надмірної ваги.

Дієвість методики Таратухіна Ю. А. підтверджує велика кількість пацієнтів, яким вдалося подолати проблеми та повернутися до яскравого й повноцінного життя. Допомогою центра скористалися понад 20 000 пацієнтів.

Лікар застосовує новаторську форму терапії – авторські зустрічі.

Юрій Анатолійович працює в області сімейної психотерапії, допомагає батькам зрозуміти дітей, змінити в родині міжособисті взаємини, нормалізувати емоційний стан всіх учасників, а подружнім парам – зберегти родину.

Доктор Таратухіна Ю. А. постійно вдосконалює свою авторську методику.

Прийом проводиться щодня, з 8:00 до 20:00, без вихідних.

Попередній запис на прийом здійснюється за телефонами:

  • (097) 060-56-56;
  • (050) 478-93-95;
  • (063) 77-22-944.

Ліцензія МОЗ України АГ №600046 від 17.05.2012 року.